Menu Close

ATVIRŲ DURŲ DIENA

Birželio 4-oji mokykloje prasidėjo Mokyklos tarybos inicijuojamu kasmetiniu renginiu – Šeimų sporto švente. Renginį pradėjo mokinių atliekamas šokis. Vėliau svečiai iš Lietuvos šaulių sąjungos paaiškino, kad jų tikslas – siekti ugdyti pasitikinčius savimi, kūrybingus, motyvuotus ir drausmingus Lietuvos Respublikos piliečius, pasirengusius ginti Tėvynę, nelaimės atveju padėti kitiems. Vaikai galėjo susipažinti su visa ekipuote, kuri reikalinga išgyvenimui.

Sporto šventės metu buvo organizuojamos įvairios užduotys, kurios apjungė visą mokyklos bendruomenę. Vaikai džiaugėsi galėdami rungtis atlikti su tėveliais, globėjais, mokytojais bei jų padėjėjais. Šeimų sporto šventė – geras emocinis užtaisas visai mokyklos bendruomenei. Po linksmųjų estafečių visos komandos atsigaivino šaltais ledais, kuriais pasirūpino Mokyklos tarybos narė Irena Vaičienė. Vėliau visų laukė siurprizas – klouno Petrelio pasirodymas, kuris suteikė pačių geriausių emocijų.

Mokinių asamblėja – taip pat tradicinis mūsų mokyklos renginys. Šio renginio tikslas – paskatinti ir apdovanoti mokinius už jų gerus darbus, pasiekimus, padarytą pažangą. Asamblėjos metu skambėjo dainavimo studijos atliekamos dainos, kanklininkių būrelio pasirodymai. Neliko neišjudinti ir žiūrovai. Visi buvo įjungti į mokinių atliekamą šokį.

Apskrito stalo diskusijoje tėvai ir mokytojai turėjo galimybę susipažinti vieni su kitais, išsakyti savo džiaugsmus ir nerimus. Mokyklos direktorė Jūratė kvietė atvirai diskusijai ir supažindino su kitų metų planais. Kol tėveliai diskutavo, vaikus tuo metu mokė klounas Petrelis cirko gudrybių. Džiugu, jog kiekvienais metais mokyklos šventėse susirenka vis didesnis tėvelių būrys. Mokyklos bendruomenės sutelktumas gali sukurti tolerantišką, šiltą, saugią atmosferą augti ir skleistis mūsų vaikams.

Mokytojos Aušra Donėlienė, Alfreda Jacikevičienė, Virginija Čepienė

 

Skip to content