Menu Close

VAISIAI – SVEIKATOS ŠALTINIS

Lapkričio 14-21 dienomis, 1-10 specialiųjų klasių mokiniams vyko renginys „VAISIAI – SVEIKATOS ŠALTINIS“. Renginio metu pristatytos skaidrės apie vaisių naudą, kodėl juos reikia valgyti dažnai ir gausiai. Vaikai sužinojo, kad kiekvienas vaisius yra savitos išvaizdos, skonio, savyje turi skirtingas maistingąsias medžiagas, kasdien juos valgydami stipriname savo sveikatą. Žinių įtvirtinimui vyko varžytuvės, kas greičiau suras paslėptus vaisius, atspės vaisių ir jo skonį, dėliojo dėliones sveikos mitybos tema. Mokiniai iš vaisių gamino „SVEIKATOS PUOKŠTĘ”. Vaišinosi pačių pagamintais vaisių vėrinukais, sužinojo, kiek paslapčių slypi jiems gerai pažįstamuose vaisiuose, grožėjosi jų spalvomis ir įvairove.

Ačiū rėmėjui Kęstučiui Fedirkai už paramą.

Bendrosios praktikos slaugytoja Alvijana Masienė

Skip to content