Menu Close

TARPTAUTINIS MENŲ FESTIVALIS-KONKURSAS „GERUMO SPARNAI 2019“

  Akmenės r. Dabikinės  Vladimiro Zubovo mokykla antri metai dalyvauja tarptautiniame projekte „Menų Pasaulis“. Projekto paskirtis: vykdyti projektinę veiklą, įtraukiant į įvairias bendras veiklas kuo daugiau mokinių ir pedagogų iš respublikos ir užsienio specialiojo ugdymo įstaigų, bei suteikti jiems galimybę skirtingomis formomis ir būdais tobulinti savo kompetencijas. Tikslas: skatinti specialiojo ugdymo įstaigų bendradarbiavimą ugdant vaikų kūrybiškumą, vystyti tarpmokyklinius mainus, suteikti mokiniams ir mokytojams galimybę dalyvauti kūrybiniame dialoge, keistis kūrybinėmis idėjomis ir neformaliojo  ugdymo naujovėmis. Projekto koordinatorė Šiaulių logopedinė mokykla. Projekto partneriai: Akmenės r. Dabikinės Vladimiro Zubovo mokykla, Rygos 1-oji specialioji mokykla, Rygos 2–oji specialioji mokykla, Jūrmalos specialioji mokykla, Jelgavos 1-oji specialioji mokykla, Šiaulių Ringuvos specialioji mokykla, Klaipėdos „Medeinės“ mokykla, Telšių Naujamiesčio mokykla, Rokiškio pagrindinė mokykla, Raseinių specialioji mokykla, Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centras, Kelmės specialioji mokykla. Projektas vykdomas keliais etapais; pirmus mėnesius ugdymo įstaigos vykdė kūrybinių darbų parodų mainus tarpusavyje, organizuota tarptautinė metodinė praktinė  konferencija „Neformalusis ugdymas: Idėjos, naujovės, patirtys“. Sekantys etapai; atvirų neformalių užsiėmimų  vedimas projekto partnerių įstaigų mokiniams ir pedagogams, koncertų organizavimas vieni kitiems. Projekto pabaigą vainikavo tarptautinis festivalis-konkursas „Gerumo sparnai 2019“. Konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai su mokytojomis: „Obelėlė“ – šoko   mokyklos etnografinio kolektyvo mokinės Miranda, Milana, Ksenija, Ruslana su mokytojomis Lidija, Jūrate, Bronele ir Virginija.  Dainą „Viskas, ko man reikia“ – atliko  mokinės Miranda Aleksandravičiūtė, Ksenija Novožilova. Mergaičių vadovė mokytoja Virginija Čepienė. Šiaulių logopedinės mokyklos direktorė Rūta Lanauskienė projekte dalyvavusioms įstaigoms įteikė padėkos raštus. Kiekvienam pasirodžiusiam kolektyvui įteiktos nominacijos. Mūsų mokykla įvertinta: šauniausias lietuvių liaudies  dainos-ratelio atlikimas, vadovės Lidija Mašanauskienė ir Bronė Kinčiuvienė, puikiausias konkurso duetas, vadovė Virginija Čepienė. Pedagogus dar kartą sukvies tarptautinė  metodinė-praktinė konferencija „Socialinių emocinių kompetencijų ugdymas neformaliajame švietime“. Konferencijos metu vėl bus pasidalinta gerąja patirtimi apie neformalųjį ugdymą.

Projekto  koordinatorė mokytoja Inga Aleksandravičienė

Skip to content