Menu Close

ETNOKULTŪRINIS-EDUKACINIS RENGINYS

Kovo 28 dieną vykome į  Šiaulių r. Raudėnų mokyklą, respublikinį pradinių klasių mokinių etnokultūrinį-edukacinį renginį „Sukas, sukas malūnėlis. Alma, garma šaltinėlis“. Šio renginio tikslas: ugdyti vaikų tautiškumą, kūrybiškumą, skatinant domėjimąsi gamta, liaudies menu, tarmišku žodžiu, smulkiąja  tautosaka, daina, šokiu, liaudies dirbinių kūryba. Vaikai dalyvavo pasakų, dainų, žaidimų, patarlių, priežodžių, mįslių, minklių, bandymų apie vandenį varžytuvėse. Prisistatymui kiekviena komanda  turėjo atsivežti piešinių. Vyko kūrybinių dirbtuvėlių užsiėmimai. Komandos buvo apdovanotos padėkos raštais ir saldžiomis dovanėlėmis. Ačiū Šiaulių r. Raudėnų mokyklos-daugiafunkciui centrui už labai gerai praleistą laiką ir šiltą priėmimą.

Mokytoja Alfreda Jacikevičienė

Skip to content