Menu Close

SPORTO RENGINYS „LINKSMASIS KORIDORIUS“

Lapkričio 29 d. mokyklos mokiniams buvo ypač smagi, nes vyko sportinis renginys-akcija „Linksmasis koridorius“. Svečiuose dalyvavo Akmenės gimnazijos 1-4 klasių mokiniai. Dalyviai atsitiktine tvarka buvo suskirstyti į komandas ir kartu varžėsi 7 skirtingose sportinėse stotelėse. Laukė turininga, įdomi, pilna kliūčių ir netikėtumų kelionė. Netrūko sportinio azarto, daug geros nuotaikos, šypsenų, smagių akimirkų. Renginį organizavo fizinio ugdymo mokytoja Jūratė Mickuvienė. Pralaimėjusių nebuvo, nes sporte visi draugai. Nugalėjo DRAUGYSTĖ! Gražus sporto renginys, nauji draugai, šaunūs apdovanojimai – kas gali būti geriau… Mokiniai už aktyvų dalyvavimą apdovanoti medaliais, padėkomis, saldžiu prizu.                      Renginys organizuotas įgyvendinant Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą „Noriu augti sveikas ir fiziškai stiprus“.

 Mokytoja Jūratė Mickuvienė

Skip to content