Menu Close

ŠEIMŲ SPORTO ŠVENTĖ–2019

Mokyklos tarybos iniciatyva  mokykloje įvyko tradicinė šeimų sporto šventė, kurioje dalyvavo visa mokyklos bendruomenė. Taip pat dalyvavo svečiai Arvydas ir Gytis iš Akmenės galiūnų klubo „Troja“, kurie papasakojo kaip reikia maitintis ir kiek daug įdėti jėgų bei darbo, kad taptum stiprus. Galiūnai parodė programą, kurios metu kilnojo sunkius svarmenis. Mokiniai buvo sužavėti Arvydo ir Gyčio pasirodymu. Linksmąsias estafetes paruošė mokytoja Jūratė ir mokytoja Aušra bei bendrosios praktikos slaugytoja Alvijana . Po renginio visi dalyviai buvo apdovanoti saldžiomis ir sveikuoliškomis dovanėlėmis, už kurias esame dėkingi verslininkui ir ilgamečiui rėmėjui Kęstučiui Fedirkai ir verslininkui Sigitui Gudui.

     Mokyklos tarybos pirmininkė Virginija Čepienė

Skip to content