Menu Close

RENGINYS „PAPUOŠK VELYKŲ MEDĮ“

Kai Didžiosios kūrėjos – gamtos svarstyklėse Dienos lėkštė pasunkėja ir savo naudai persveria Nakties lėkštę, į žemę ateina pavasaris, o kartu su juo ir gražiausios šio meto šventės – Šv. Velykos. Kasmet ši šventė vis kitaip švenčiama ir mūsų mokykloje. Šį kartą  mokiniai  balandžio 13 d. rinkosi prie riešutmedžio, nešini margučiais. Juos visą savaitę gamino ir margino  su mokytojomis, auklėtojomis, tėveliais, globėjais. Mokytojos Audronės ir Velykų Bobutės sukviesti  vaikai šoko ir piešė kreidelėmis ant šaligatvio margučius, ieškojo pasislėpusių kiškučių ir, atsakinėdami į klausimus, prisiminė Šv. Velykų papročius ir tradicijas. Daugiausia gerų emocijų ir džiaugsmo ugdytiniams suteikė šventės kulminacija – Velykinio medelio puošimas margučiais ir kiškučių atgabentos vaišės.

 Mokytoja Aušra Donėlienė

Skip to content