Menu Close

EDUKACINĖ IŠVYKA „BATAI MANO…“

Kaip senovėje žmonės saugojo kojas nuo šalčio ar įkaitusio dykumos smėlio? Kaip brido per sniegynus ir kokio ilgumo bato nosis buvo madingos viduramžiais?  Kas pirmieji pradėjo avėti aukštakulnius?  Į visus šiuos klausymus  buvo atsakyta  apsilankius  Chaimo Frenkelio viloje, Šiaulių mieste. Lavinamųjų ir socialinių  įgūdžių ugdymo klasės mokiniai  balandžio 13 dieną dalyvavo edukacinėje  programoje  „Batai mano…“. Edukacijoje mokiniai  susipažino su avalynės istorija, odinių batų siuvimo procesu. Vaikai iš atskirų odos detalių  „pasisiuvo“ batus. Pasirinkę kartono iškarpas, piešė  ir spalvino savo svajonių kurpaites.  Daug dėmesio ir emocijų sulaukė senovės Lietuvoje avėtos vyžos, naginės ir medinės klumpės.

   Mokytoja Reda Kovieraitė

Skip to content