Menu Close

PAŽINK IR IŠ NAUJO ATRASK MOKSLĄ IR ISTORIJĄ

Birželio 6 d. specialiųjų ir lavinamųjų klasių mokiniai vyko į Palangą. Čia mokinių laukė edukacija „Pažink ir iš naujo atrask mokslą ir istoriją“. Net trys aukštai, daugiau nei 60 nerealių eksponatų, maloniai nustebino ir privertė pasukti galvą. Interaktyviame rūsyje radome ir rimtesnių eksponatų, kurie pademonstravo fizikos dėsnius ar reikalavo loginio mąstymo. Galėjome išbandyti savo balso jėgą. Taip pat buvo galima patikrinti save ir išdrįsti atsigulti ant pačių tikriausių vinių lovos. Pabandėme perprasti Velnio tunelį, paklaidžiojom po veidrodžių labirintą. Edukacinės programos „Pažink mokslą kitaip“  metu stebėjome chemines, egzotermines reakcijas, spalvų kitimą, deguonies ir vandenilio išsiskyrimą, skirtingų dujų fizikines savybes. Visi įspūdingiausi eksperimentai vienoje edukacijoje užtikrino ne tik smagų laiką, tačiau sustiprino ir mokslo žinias. Po įdomių eksperimentų EUREKOS name leidomės prie jūros. Čia vaikai dūko su jūros bangomis ir mėgavosi šaltais ledais.

Mokytojai Alfreda Jacikevičienė, Bronė Kinčiuvienė ir Rimantas Jakaitis

Skip to content