Menu Close

PARODA „MENAS GRIUVĖSIUOSE“, SKIRTA MOKYKLOS 50-ČIUI.

Gegužės 25 dieną mūsų mokykloje vyko jau tradicija tampanti paroda „Menas griuvėsiuose“. Nedrąsiai, bet su viltimi, kad bus norinčių jungtis į mūsų tokią netradicinę parodą, šiemet ją paskelbėme respublikine ir pakvietėme joje dalyvauti ir kitas mokyklas. Džiaugiamės sulaukę darbų iš Šiaulių „Dermės“, „Ringuvos“, Mažeikių „Jievaro“ ir Žagarės specialiosios mokyklų. Aktyvūs buvo ir mūsų pedagogai, kurie pristatė daug su mokiniais darytų darbų. Darbeliai, kuriuose atsiskleidė mokinių meniniai gebėjimai, atlikti įvairia technika – iš popieriaus, medžio, siūlų, virvių, antrinių žaliavų, karpiniai, šiaudelių „sodai“. Paroda vyko buvusiose Vladimiro Zubovo dvaro arklidėse. Iš jų dabar likę akmeniniai griuvėsiai, menantys 100 metų, labai tinka eksponuoti mokinių darbus. Parodą paskyrėme artėjančiam mokyklos 50-čiui, tad visus lankytojus – mokinius, mokytojus, padėjėjas, kaimo bendruomenę pakvietėme palikti palinkėjimą mokyklai – nupiešti ar užrašyti kreidelėmis ant akmenų šimtametėje sienoje savo sveikinimą. Diena, skirta menui, mokinių kūrybiškumui atskleisti ir parodyti, buvo smagi bei kupina džiaugsmo akimirkų.

Mokytojos Bronė Kinčiuvienė ir Aušra Donėlienė

Skip to content