Menu Close

ŽINGSNIUOK, JUDĖK, BĖK – TIK NESTOVĖK

Gegužės 24 dieną bendrabutyje gyvenantys mokiniai dalyvavo slaugytojos Alvijanos organizuotame renginyje „Žingsniuok, judėk, bėk – tik nestovėk“. Puikiai nusiteikę ir mėgaudamiesi saulės spinduliais, mokiniai žingsniavo Dabikinės takais, kur jų laukė įvairios užduotys. Dalyviai  turėjo rasti penkias skirtingų augalų rūšis, suskaičiuoti žingsnius pagal numatytą maršrutą, rasti ir įvardinti, kas slypi po akmeniu, rąstu ar žolėje. Mokiniai, trokšdami patirti ką nors naujo ir įdomaus, stengėsi išnaudoti kiekvieną akimirką.  Atlikę užduotis visi varžėsi mokyklos stadione. Estafetėse išbandė savo jėgas, entuziastingai rungėsi sportinėse varžybose: norėjo būti vikriausi, stipriausi ir ištvermingiausi. Kaip visada – nugalėjo draugystė. Dalyviai buvo apdovanoti balionais, troškulį malšino ledais, o saldainių lietus sukėlė džiugų šurmulį. Teigiamos dalyvių emocijos ir pašnekesiai leido suprasti, kad išmoningai skatinamas fizinis  aktyvumas ir aplinkos tyrinėjimas mokiniams suteikė daug nuoširdžių  emocijų, skatino pažinimo džiaugsmą  ir judėjimo svarbos supratimą. Ačiū grupės auklėtojoms ir padėjėjai Ilonai, padėjusioms įgyvendinti visus sumanymus.

Bendrosios praktikos slaugytoja Alvijana Masienė

Skip to content