Menu Close

PAMOKA-VIKTORINA „AŠ TIKRAI MYLIU LIETUVĄ“

Kaip ir kasmet, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, mokykloje organizuota pamoka-viktorina „Aš tikrai myliu Lietuvą“. Pamokos tikslas – skatinti vaikų turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių bendravimą, gebėjimą dirbti komandoje, mokytis dalintis. Šiais metais pamoka-viktorina vyko kitaip.  Pasikvietėme mokinius iš Akmenės rajono Ventos gimnazijos, Papilės Simono Daukanto gimnazijos ir Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos. Dalyvavo 5-10 klasių mokiniai, turintys specialiųjų ugdymosi poreikių. Viktorinos metu mokiniai pritaikė žinias iš mokomųjų dalykų, atliko linksmąsias užduotis. Komandos buvo apdovanotos prizais. Laimėjo draugystė. Po viktorinos mokiniai turėjo galimybę pabendrauti, pasidalinti patirtais įspūdžiais.

Mokytoja Virginija Čepienė

Skip to content