Menu Close

IŠVYKA Į ŠIAULIŲ „RŪTOS“ SALDAINIŲ FABRIKĄ

Kovo 4 dieną specialiųjų, lavinamųjų ir socialinių įgūdžių ugdymo klasių mokiniai dalyvavo  saldžioje išvykoje  į „Rūtos“ šokolado muziejų. Čia išgirdo šokolado atsiradimo istoriją, sužinojo apie senąją Centrinės Amerikos gyventojų kultūrą, Europos karalių ir Lietuvos dvarų gyvenimą, klausėsi pasakojimo, kaip kakavmedžio sėklos virsta šokoladu, kuo skiriasi juodasis nuo baltojo šokolado, bei patyrė kūrybos džiaugsmą. Muziejaus dirbtuvėse stebėjo visą šokoladinių saldainių gaminimo procesą, patys trumpam tapo šokolado meistrais. Savo rankomis gamino šokoladinius saldainius ir čia pat juos ragavo. Namo grįžo su puikia nuotaika ir pačių pasigamintų saldžių skanėstų lauknešėliu, patyrę šokoladą visais pojūčiais: klausa, rega, uosle ir lytėjimu.

Mokytoja Reda Kovieraitė

Skip to content