Menu Close

IŠ RUDENS ARUODO

Rudenį po darbų gali atsikvėpti, priglausti gelsvą lapą. Rudenį jauti, kad mūsų triūsas nenuėjo niekais. Pilni minčių aruodai  kvepia duona ir žeme. Kaip ir kasmet, mokykloje organizuota rudenėlio šventė. Šiemet spalio 18-22 dienomis mokyklos bendruomenėje vyko meninės-kūrybinės dirbtuvėlės „Iš rudens aruodo“. Visi sukurti darbeliai iš rudens gėrybių eksponuoti mokyklos lauko erdvėse. Labai džiugu, kad į veiklas įsitraukė tėveliai, močiutės: Marius, Inga Viršučiai ir sūnus Armandas (Kempiniuko helovinas), Ramūnas, Janina Filipavičiai ir sūnus Simonas (Pelėda stebi), Virginija Fedosovaitė ir sūnus Danielius (Rudens dovanos), Violeta Rimienė su dukra Agne ir sūnumi Aleksandru (Pagrandukas ir Moliūgėlis), Ineta Eidimtienė ir sūnus Lukas (Lapuotoji pelėda), močiutė Rita Urbutytė ir anūkė Saulė (Magiškas grybas), globėja Marija Čiapienė ir Gabija (Aš ir kaktusas), globėja Irena Vaičienė ir Rokas (Gal voras, gal krabas…?). Smagiausia dalis – balsavimas už labiausiai patikusį kūrinį. Balsuota 159 kartus. Nugalėtojais pripažinti: I vieta – „Vorų invazija“ (Ia-IIa-IIIa socialinių įgūdžių darbinio ugdymo klasė, mokytoja Reda ir padėjėja Zina), II vieta – „Mis Ruduo“ (mokytoja Aušra ir padėjėja Liuda), III vieta – „Meškutė Lepečkutė“ (8-9-10 jungtinė lavinamoji klasė, mokytoja Jūratė T. ir padėjėja Genutė). Prizinių vietų nugalėtojai apdovanoti Raimondo Grotuzo  kavinės įsteigtomis dovanomis. Nuskriaustas neliko nei vienas, kai šventės dalyvius džiugino gausus šventės rėmėjų būrys: Raimondo Grotuzo kavinė, Sigitos ir Antano Gecevičių bitininkystės ūkis (Joniškis), ūkininkai Margarita Skabeikienė, Darius ir Jurgita Dobrikai. Specialų prizą įsteigė globėja Irena Vaičienė. O mūsų Ia-IIa-IIIa socialinių įgūdžių darbinio ugdymo klasės mokiniai su mokytoja Reda ir padėjėja Zina iš gautų rudens gėrybių iškepė pyragą.

Mokytoja Inga Aleksandravičienė

Skip to content