Menu Close

EDUKACINĖ IŠVYKA Į KAUNĄ

Birželio 2 dieną būrys pradinių specialiųjų ir 5 specialiosios klasės mokinių su  mokytojomis Alfreda, Lijana ir mokytojo padėjėja Inga, dalyvavo Kultūros paso programoje ,,Dailės ir architektūros menas“. Edukacinė programa vyko Kaune, CURIOCITY edukaciniame pramogų centre. Mokiniai susipažino su skirtingais dailės ir architektūros stiliais, išsiaiškino, kokių profesijų atstovai stato kelius ir namus. Moksleiviai statybų ir dizaino erdvėje išbandė statybininko ir dizainerio profesijas, o spalvų pažinimo erdvėje išmėgino naujus kūrybos būdus: dėliojo šviesų mozaiką, konstravo su šviečiančiomis kaladėlėmis, kūrė šedevrus ant šviesos stalo. O kur dar skrydis erdvėlaiviu į kosmosą, greitosios pagalbos ekipažo iššūkiai, kliūčių ruožas virš degančio ugnikalnio lavos, liepsnojančio namo gelbėjimas ir daugybė kitų galimybių žaisti, patirti, sužinoti ir pajausti! Namo keliavome dalindamiesi įspūdžiais, atradimais ir kunkuliuojančiomis emocijomis.

  Mokytoja Lijana Kašėtienė

Skip to content