Menu Close

ATVIRŲ DURŲ DIENA IR MOKINIŲ ASAMBLĖJA

Vaikai – gražiausios pasaulio gėlės. Ir niekas taip gražiai nežydi kaip šypsena vaiko lūpose, niekas taip greit nedžiūsta kaip vaiko ašaros, niekas taip nepasotinamas kaip vaiko noras žaisti, sužinoti, pažinti…“(A. Baltrūnas). Birželio 1-osios rytą susirinkome į tradicinį renginį – „Mokinių asamblėją“. Šiais metais jį sujungėme su Atvirų durų diena, kurios tikslas yra parodyti, kad mūsų mokykla yra atvira visiems. Renginio metu mūsų mokyklos mokytojai pasidžiaugė mokinių  pasiekimais ir padaryta pažanga. Pasidžiaugėme neformaliojo ugdymo užsiėmimų mokinių programėlėmis, kuriuos paruošė mokytojai: Bronė, Jūratė ir Virginija. Taip pat likome sužavėti didžiuliu būriu Meninio skaitymo dalyviais, kuriuos ruošė klasės vadovės.

  Mokytojos Alfreda Jacikevičienė ir Virginija Čepienė

Skip to content