Menu Close

ŽYGIS Į MENČIUS

Birželio 15 dieną grupelė mokinių, lydimi fizinio ugdymo mokytojos Jūratės Mickuvienės, slaugytojos Alvijanos Masienės, mokytojo padėjėjos Daivos Garbenienės, sparčiu žingsniu įveikė atstumą nuo Dabikinės iki Menčių. Aplankėme Menčių tvenkinio prieigą. Apžiūrėjome įrengtus takus, apžvalginius lieptus, pasivaikščiojome puikiai sutvarkyta pakrante. Iš Menčių žygio dalyviai pasuko Dabikinės link. Žygyje buvo visko – smagių pašnekesių, nuoširdaus juoko, šokių vandenyje, pasisėdėjimo lauko kavinėje. Nuostabūs gamtos vaizdai, gražus ir saulėtas oras, vienas kito palaikymas, sukūrė ypatingą šio žygio atmosferą. Viso nukeliauta pėsčiomis 18,5 km. Tikslas pasiektas! Artėdami link mokyklos ėmėme planuoti būsimų mokslo metų žygį. Gal tai taps gražia sveikatingumo dienos tradicija mūsų mokykloje… Žygis organizuotas įgyvendinant Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą „Noriu augti sveikas ir fiziškai stiprus“.

Mokytoja Jūratė Mickuvienė

Skip to content