Gegužės 27 d. mokykloje jau 10-ąjį kartą vyko tradicine tapusi Šeimų sporto šventė – diena, subūrusi mokinius, tėvelius ir mokyklos bendruomenę bendrystei, judėjimui ir nuoširdžiam buvimui kartu. Sportinėse rungtyse netrūko azarto, juoko, palaikymo vieni kitiems – čia svarbiausia buvo ne laimėti, o pabūti kartu ir patirti gerų emocijų.
Po aktyviosios dalies vyko mokinių asamblėja, kurios metu mokytojai dėkojo mokiniams už jų pastangas, augimą, aktyvumą, pasiekimus bei kasdienius mažus žingsnelius per visus mokslo metus. Tai buvo gražus priminimas, kad kiekvienas vaikas yra pastebimas ir įvertintas.
Trečioje renginio dalyje mokiniai smagiai laiką leido edukacijoje „Knygos skirtuko dirbtuvėlės“, o tėvai ir mokytojai rinkosi į apskrito stalo diskusiją, kurią pravesti padėjo psichologė Vilma Suodienė. Diskusijos metu direktorė Jūratė Triaušienė, mokytojai ir tėvai dalijosi mintimis apie mokyklą – dalijosi džiaugsmais, lūkesčiais, išsakė pageidavimus ir tiesiog kalbėjosi apie tai, kas visiems svarbu.
Džiaugiamės, kad kasmet sulaukiame vis daugiau tėvelių ir dėkojame visiems, kurie padėjo sukurti jaukią, gražią šventę. Mokyklos tarybos nariams Marinai, Larisai, Irenai ir Viktorui dėkojame už paramą, kurios dėka kiekvienas buvo apdovanotas ledais ir vaišinosi arbūzais.
Mokytojos: Aušra Donėlienė, Alfreda Jacikevičienė, Virginija Čepienė



