Menu Close

TARPTAUTINIS SPECIALIŲJŲ UGDYMOSI POREIKIŲ TURINČIŲ MOKINIŲ MUZIKOS FESTIVALIS

Muzika, tai Dievo pasiuntinys, atsiųstas judinti švelniausias ir geriausias mūsų sielos stygas. Gruodžio 6 d. mūsų mokykla sukvietė dainą, šokį, ritmą jaučiančius ir mylinčius mokinius iš Lietuvos ir Latvijos. Čia vyko tarptautinis specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių muzikos festivalis „Kurkime kartu…“. Festivalio tikslas – skatinti vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių meninę saviraišką, kūrybiškumą, artistiškumą, bendravimą, pasitelkiant muzikos meno formų įvairovę. Puikūs mokinių pasirodymai, šiltas ir nuoširdus bendravimas dar labiau sustiprino draugystę tarp Lietuvos ir Latvijos mokinių bei mokytojų. Apsikeitėme menine patirtimi su kitomis ugdymo įstaigomis. Renginio pabaigoje visi dalyviai buvo apdovanoti prizais, o pedagogai – padėkos raštais.

Mokytoja Virginija Čepienė

Skip to content