Menu Close

TARPTAUTINIS MOKSLEIVIŲ SPORTO IR SAVIRAIŠKOS FESTIVALIS

Gegužės 23 dieną vykome į Žagarės specialiąją mokyklą, Tarptautinį moksleivių sporto ir saviraiškos festivalį „Sveiki, linksmi, kūrybingi“. Šio renginio tikslas: formuoti mokinių, turinčių negalią, sveikos gyvensenos įgūdžius, gerinti fizinę ir psichinę sveikatą, propaguoti aktyvią veiklą. Renginyje dalyvavo rajono, šalies, užsienio specialiųjų ugdymo įstaigų, socializacijos centrų vaikai, turintys specialiuosius ugdymosi poreikius ir besidomintys sportine bei kūrybine veikla. Kiekviena komanda  turėjo perengti prisistatymą. Vyko kūrybinių dirbtuvėlių ir sportiniai užsiėmimai. Komandos buvo apdovanotos padėkos raštais ir saldžiomis dovanėlėmis. Ačiū Žagarės specialiajai mokyklai už labai gerai praleistą laiką ir šiltą priėmimą.

Mokytoja Alfreda Jacikevičienė

Skip to content