Menu Close

SUSITIKIMAS

Lapkričio 10 dieną, Alvos Vaišvilės iniciatyva, mokykloje vyko Lietuvos autizmo asociacijos „Lietaus vaikai“ atstovų susitikimas su Akmenės rajono tėvų, auginančių autistiškus vaikus bendruomene,  savivaldos atstovais ir pedagogais. Su  Lietuvos autizmo asociacijos veikla supažindino, projektus ir bendradarbiavimo galimybes pristatė Vilniaus ir Panevėžio „Lietaus vaikai“ asociacijų vadovės Beata Veselienė  ir Sandra Lopetaitė. Susitikime buvo diskutuojama apie galimybę suvienyti autizmo diagnozę turinčių vaikų tėvus, įkuriant autizmo asociaciją Akmenės rajone, apie savitarpio pagalbą tėveliams. Savo įžvalgomis apie tėvų, pedagogų patiriamus išgyvenimus auginant, ugdant autistiškus vaikus pasidalijo Akmenės rajono savivaldybės pedagoginės psichologinės tarnybos psichologė Diana Diržinskė. Patirtimi taip pat dalijosi Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos specialioji pedagogė Zita Maziukienė.

Akmenės rajono savivaldybės vicemeras Tomas Martinaitis, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Darius Rekis, tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Andromeda Makselienė tikino siekiantys, kad specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams būtų suteikta visa reikalinga švietimo pagalba.

Susitikimo pabaigoje žiūrėtas filmas „Kaip Titanikas mane išgelbėjo“ ne tik jautriai supažindino su autistiško vaiko gyvenimo istorija, bet ir suteikė galimybę įžvelgti naujų perspektyvų dirbant su šiais vaikais.

Mokytoja Lijana Kašėtienė

 

Skip to content