Menu Close

SKIRK 1,2% PAJAMŲ MOKESČIO

Skirk 1,2% pajamų mokesčio mokyklai.

Nuoširdžiai dėkojame, kad naudojatės 1,2% GPM paramos skyrimo galimybe.

Norėdami mums skirti 1,2% pajamų mokesčio paramą, galite tai padaryti elektroniniu būdu per mokesčių inspekcijos duomenų bazę http://deklaravimas.vmi.lt/  arba per internetinę bankininkystę (internetiniame banke pasirinkę elektroninį deklaravimą).
Primename, kad prašymą valstybinei mokesčių inspekcijai reikia pateikti iki 2024 m. balandžio 30 d.
Rekvizitai 1.2% paramai:
Mokestinis laikotarpis – 2023 m. Gavėjas – Akmenės r. Dabikinės Vladimiro Zubovo mokykla
Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 290984490

Adresas – Mokyklos g. 3,  Dabikinės  km., 85365  Akmenės sen., Akmenės r.sav.
Banko sąskaita LT64 4010 0433 0008 0074
Būtume labai dėkingi, jeigu Jūs ar Jūsų artimi žmonės atsilieptumėte į šį prašymą. Iš paramos gautų lėšų paskirstymą bei panaudojimą kontroliuoja mokyklos taryba, atsiskaitoma tėvų susirinkimuose. Detalesnę informaciją teikia mokyklos direktorius.
Nuoširdžiai dėkojame Jums už palaikymą ir supratimą bei pagalbą, gerinant Akmenės rajono Dabikinės Vladimiro Zubovo mokyklos  mokinių ugdymo sąlygas

 

 

Skip to content