Menu Close

ŠEIMŲ SPORTO ŠVENTĖ

Spalio 17 d. mokyklos taryba visus mokyklos mokytojus ir jų padėjėjas,  mokinius, jų tėvelius ir  globėjus sukvietė į jau tradicinę šeimų sporto šventę, kuri vyko Akmenės rajono sporto centre.

Į trečią kartą vykusią šventę gerai nusiteikę susirinko nemažas būrys tėvelių ir globėjų. Kartu su mokytojais ir mokiniais jie buvo suskirstyti į šešias komandas. Prieš varžybų pradžią sveikinimo žodį tarė mokyklos tarybos pirmininkė Virginija, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia. Komandų kapitonus ir rungtis, varžybų teisėjus pristatė mokytoja Aušra. Kūno kultūros mokytojas Evaldas pravedė apšilimo mankštą.

Komandos rungėsi šešiose skirtingose estafetėse – visi išbandė savo judrumą ir vikrumą, greitį ir rankų taiklumą. Rungtynių metu tėveliai džiaugėsi savo vaikų aktyvumu, vaikai – galimybe parungtyniauti su tėveliais, draugais ir mokytojais. O nugalėjo – draugystė! Juk toks ir šventės tikslas – sutelkti bendruomenę, puoselėti draugiškus tarpusavio ryšius, skatinti fizinį aktyvumą.

Baigiantis šventei visos komandos buvo apdovanotos gražiais padėkos žodžiais ir saldžiais prizais.

Dėkojame Akmenės rajono sporto centro direktoriui Mantui Mačiui už suteiktas patalpas, mokyklos tarybos narei Jovitai Jankauskienei už suorganizuotą išvyką į Klaipėdos Jūrų muziejų ir delfinariumą aktyviems mokiniams ir jų tėveliams.

Mokytoja Aušra Donėlienė

Skip to content