Menu Close

ŠEIMŲ SPORTO ŠVENTĖ

Kaip ir kasmet, po priverstinės dviejų metų pertraukos dėl pandemijos, birželio 8 d. mokykloje nuvilnijo tradicinė Šeimų sporto šventė, kurią organizavo Mokyklos taryba. Nuotaikos nesugadino net lauke pliaupęs lietus, visos rungtys buvo perkeltos į mokyklos koridorius, jas paruošė mokytoja Jūratė Mickuvienė. Šventę pradėjo ir vaikų dėmesį prikaustė jaunieji kiokušin karatistai bei jų trenerė Lena iš „Energijos“ klubo. Vėliau sekė estafečių laikas – eidamos ratu komandos, sudarytos iš mokinių, jų tėvelių, globėjų ir mokytojų, įveikė aštuonias įvairias rungtis. O šventės kulminacija tapo žirgai, kuriuos atlydėjo jojimo klubo „Delta“ savininkė ir trenerė Aušra bei jos mokinė, jaunoji jojikė Austėja. Lauke vaikai žirgus maitino duona, morkomis, obuoliais. Visi norintys galėjo pajodinėti. Teigiamos ugdytinių ir suaugusiųjų emocijos liejosi per kraštus. Pasibaigus šventei visos komandos buvo apdovanotos šakočiais, kuriais pasirūpino Mokyklos taryba ir Roko globėja Irena, paremdama šią šventę.

Mokyklos tarybos narė mokytoja Aušra Donėlienė

Skip to content