Menu Close

RUDENS FUTBOLO ČEMPIONATAS

Spalio 17 dieną Kėdainių miesto stadione įvyko Lietuvos SO rudens futbolo 7×7 čempionatas, kuriame dalyvavo 8 komandos iš Kėdainių, Rusnės, Gelgaudiškio (Šakių raj.), Kauno, Kazlų Rūdos ir Dabikinės Vladimiro Zubovo mokyklos (Akmenės raj.). Sužaidus kvalifikacines varžybas, komanda savo pogrupyje iškovojo 1 vietą. Mokyklai atstovavo šie mokiniai: T. Šiaudkulis, P. Čuvaševas, N. Baleckas, D. Kleinas, J. Kleinas, N. Klimavičius, D. Dapkevičius. Siekiant populiarinti moterų futbolą, buvo surengtos mergaičių 3×3 futbolo varžybos. Komandai tai buvo debiutas ir nauja patirtis. Mergaičių komandai atstovavo šios mokinės: U. Pundziūtė, K. Novožilova, M. Aleksandravičiūtė, R. Kleinaitė. Nors startas nebuvo pergalingas, mergaitės gavo vertingų pamokų. Kiekviena už dalyvavimą apdovanota medaliu.

Mokytoja Jūratė Mickuvienė

Skip to content