Menu Close

RESPUBLIKINIS MENINIO SKAITYMO KONKURSAS „REIKIA MYLĖTI ŽODŽIUS“

Mokykloje daugiau nei 20 metų vykstantis meninio skaitymo konkursas „išaugo savo marškinėlius“. Šiais metais jis tapo respublikiniu ir specialiųjų ugdymosi poreikių turinčius mokinius sukvietė į Akmenės kultūros namus.

Konkurse dalyvavo 21 skaitovas. Dalyviai atvyko iš Mažeikių „Jievaro“ pagrindinės, Šiaulių rajono Meškuičių, Raseinių specialiosios, Akmenės rajono Ventos gimnazijos, Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos, Akmenės gimnazijos, Akmenės rajono Kruopių pagrindinės ir Akmenės r. Dabikinės Vladimiro Zubovo mokyklų. Skaitovus vertino Akmenės rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Janina Rekašienė, Akmenės r. Dabikinės Vladimiro Zubovo mokyklos direktorė Jūratė Triaušienė, Akmenės rajono pedagoginės psichologinės tarnybos specialioji pedagogė Andželika Adolevskienė, logopedė Jūratė  Plienienė ir Akmenės kultūros namų režisierė Reda Butnorienė.

Pertraukėlių metu muzikavo Akmenės meno mokyklos mokytojos Daivos Palionienės ir Akmenės r. Dabikinės Vladimiro Zubovo mokyklos mokytojos Virginijos Čepienės parengti mokiniai. Konkursą vedė mūsų mokyklos mokinės Ksenija Novožilova  ir Miranda Aleksandravičiūtė.

Dalyviai eksperimentavo skaitomų eilėraščių intonacijomis, gestais ir kitomis meninės raiškos priemonėmis, kad sukurtų įsimintiną pasirodymą. Tai leido kiekvienam mokiniui atskleisti savo unikalumą ir individualius gebėjimus.

Džiugu, kad visi skaitovai buvo pastebėti ir įvertinti padėkomis ir saldžiomis dovanėlėmis. Tai didžiulė paskata vaikams eiti į priekį, didžiuotis savimi, tobulėti. Juk svarbiausia – dalyvavimo džiaugsmas ir galimybė dalintis savo jausmais su kitais.

Konkurso organizatorės: logopedė Raminta Švažienė, mokytojos Lijana Kašėtienė ir Lidija Mašanauskienė.

Skip to content