Menu Close

RESPUBLIKINIS EILĖRAŠČIO SKAITYMO KONKURSAS

Balandžio pabaigoje mūsų mokyklos 3-čių specialiųjų klasių mokiniai  Jovita Grižanauskaitė, Saranta Aleksandravičiūtė, Saulius Matulevičius, Saulė Urbutytė, Lukas Švarlys, paruošti mokytojų Jūratės Triaušienės ir Lijanos Kašėtienės, dalyvavo virtualiame respublikiniame eilėraščio skaitymo konkurse, skirtame Motinos dienai paminėti ,,Dėkoju, Mama, už viską, ką su tavim patyriau“. Dalyvius  vertino Šiaulių rajono švietimo pagalbos tarnybos direktoriaus pavaduotoja Vilma Bagdonienė, Šiaulių rajono Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gita Vaitkienė ir lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Jovita Stočkienė. Buvo vertinamas skaitovų kalbos taisyklingumas, gebėjimas perteikti pasirinkto eilėraščio mintį, emociškai paveikti klausytoją. Mūsų mokyklos skaitovai varžėsi 3-ių klasių grupėje su dar 9 skaitovais iš kitų mokyklų. Su jauduliu ir nauja patirtimi pavyko susidoroti visiems konkurso dalyviams. Jie apdovanoti padėkomis. Konkurso prizininkais paskelbti net du mūsų mokyklos mokiniai. Saulei Urbutytei įteiktas I-os vietos diplomas, o Saulius Matulevičius apdovanotas III vietos diplomu. Sveikiname dalyvius ir prizininkus!

    Mokytoja Lijana Kašėtienė

Skip to content