Menu Close

„REIKIA MYLĖTI ŽODŽIUS“

Jau daugiau nei dvidešimt metų, kiekvieną pavasarį mokykloje vyksta tradicinis meninio skaitymo konkursas, kurį organizuoja logopedė ir lietuvių kalbos mokytoja. Ir šiemet, gegužės 7 dieną, visa mokyklos bendruomenė rinkosi į salę paklausyti grožinio kūrinio skaitymo. O deklamuoti šiemet ryžosi beveik trisdešimt mokinių! Džiugu, kad savo vaikais pasidžiaugti ir juos scenoje stebėti atvyko ir nemažas būrys tėvelių, globėjų. Renginio tikslas – lavinti vaikų kalbos įgūdžius, leisti mokiniams išreikšti save scenoje, padėti nugalėti baimę, parodyti savo ryžtą ir atskleisti savo gabumus. Kiekvienam vaikui kūrinys buvo parinktas pagal jo individualius gebėjimus, pagal tai, kas slypi jo viduje, kaip lengviausia atspindėti eilėraštį. Kūriniai sklido iš vaikų širdelių ir buvo skirti kiekvienam klausytojui.

Buvo daug tikrumo, šilumos ir jaudulio visiems.

Renginio organizatorės Raminta Švažienė, Lijana Kašėtienė ir Lidija Mašanauskienė

Skip to content