Menu Close

PAŽINTINĖ-SPORTINĖ IŠVYKA

   Jis kilnus, stiprus, jautrus, didingas ir įžvalgus. Žirgas moko tuos, kurie gali stebėti (Gabriel Oliverio).   Sakoma, kad ir paprastas buvimas šalia žirgo suteikia teigiamų emocijų. Tuo įsitikinome pažintinėje-sportinėje išvykoje „Sportas kitaip“.  Birželio 10 dieną lavinamųjų klasių mokiniams buvo suorganizuota išvyka į žirgyną „Delta“. Žirgyno savininkė ir trenerė Aušra Girdenienė papasakojo apie žirgus. Vaikams buvo leista juos šukuoti, šerti savo atsivežtomis  morkomis ir avižomis. Nemažiau džiaugsmo sukėlė ir kiti arklidžių gyventojai: katės, triušiai ir avys. Kulminacija tapo pasijodinėjimas. Kiekvienas norintis vaikas ir suaugęs turėjo galimybę apjoti treniruočių ratą. Vaikai išgyveno daug emocijų, susipažino su iki šiol nepažinta aplinka. Nors emocijos veržėsi per kraštus, bet dar  užlipome ir į Jurakalnio apžvalgos bokštą.

   Mokytoja Inga Aleksandravičienė

Skip to content