Menu Close

PARODA „MENAS GRIUVĖSIUOSE“

Šiemet pirmą kartą, daugiau nei po 50 metų, atgijo grafo Vladimiro Zubovo dvaro arklidžių griuvėsiai. Paskutinį kartą čia 1972 metais buvo filmuotas režisieriaus Raimondo Vabalo filmas „Akmuo ant akmens“, o dabar čia surengta mokyklos neformaliojo švietimo mokinių darbų paroda „Menas griuvėsiuose“. Ši erdvė parodai suteikė paslaptingumo, dvelkė gilia praeitimi. Darbai, suradę savo vietą neįprastoje erdvėje, atsiskleidė kitaip. Parodoje buvo eksponuojami neformaliojo švietimo „Darbščiųjų rankų“  (vadovė Reda), „Smalsučiai“ (vadovė Inga), „Vėrinėlis“ (vadovė Judita), „Sagutės dirbtuvėlės“ (vadovė Aušra), „Darbų skrynelė“ (vadovė Bronė) darbai, kuriuose atsiskleidė ugdytinių meniniai gebėjimai.

Neformaliojo švietimo vadovės Bronė Kinčiuvienė ir Aušra Donėlienė

Skip to content