Menu Close

PAMINĖJOME VANDENS DIENĄ

Kovo 22-oji – pasaulinė Vandens diena. Kovo mėnesio tris savaites vaikai skaičiavo, kiek išgeria stiklinių vandens; rezultatus žymėjo suvestinėse. Gamtos pažinimo ir geografijos pamokose domėjosi apie vandenį ir savo mintis rašė stende „Minčių lietus“. O trečiadienį specialiosioms klasėms vyko jungtinės pamokos VANDENS dienai paminėti. Viktorinos metu kartojome žinias apie vandens savybes, judėjimą gamtoje, vandens būsenas;  ragavome skirtingų rūšių gėrimus iš vandens, mėginome spėti iš ko jis padarytas; atlikome daug kitokių įdomių užduočių. O labiausiai mokinius sužavėjo eksperimentai su vandeniu. Juos pristatė kiekviena klasė. Pamokose virė darbas, aistros dėl pliusų už atliktą darbą; liejosi pakilios emocijos eksperimentų metu. Pamokas vedė bendrosios praktikos slaugytoja Alvijana Masienė. Prizus padėjo įsigyti ilgametis Sveikatingumo programos vykdymo rėmėjas, buvęs mūsų kaimo gyventojas, verslininkas Kęstutis Fedirka.

Bendrosios praktikos slaugytoja Alvijana Masienė

Skip to content