Menu Close

MOTORINIO AKTYVUMO ŽAIDYNĖS

Lapkričio 21 dieną mūsų mokyklos mokiniai, vadovaujami mokytojų Aušros ir Lijanos, dalyvavo Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto ir Panevėžio ,,Šviesos” specialiojo ugdymo centro organizuotose žymios negalios motorinio aktyvumo žaidynėse.

Žaidynėse, kartu su kitomis 25 komandomis iš visos Lietuvos, varžėsi  ir mūsų komanda: Gabija, Žana,Vladimiras, Stanislovas, Kajus ir Eimantas. Mokiniai savo galias ir gebėjimus galėjo pademonstruoti taiklumo, kamuolio varymo, maišo tempimo bei kitose rungtyse.Vaikai ne tik varžėsi patys, bet ir aktyviai palaikė kitas komandas. Už pastangas sportuojant, visi čempionato dalyviai buvo apdovanoti LSOK medaliais ir padėkos raštais.

Motorinio aktyvumo žaidynės – puiki terpė sudominti žymios negalios sutrikusio intelekto asmenis sportu ir maksimaliai atskleisti sportuojančių potencialą.

Mokytoja Lijana Kašėtienė

Skip to content