Menu Close

MOKYTOJO DIENA MŪSŲ MOKYKLOJE

Mokytojo dienos rytas. Rinkomės pirmajame mokyklos aukšte. Tylu, ramu… Ir štai po skambučio valso ritmu esame kviečiami į pirmąją pamoką. Jautru ir gera šokti valsą su mokiniu. Sveikinimai, gėlės… Vaikams įdomiąsias pamokas vedė mokytojų padėjėjos, o mokytojai ir auklėtojai vykome į seminarą. Susipažinome su žemaičių krašto paveldu Žemaičių nacionaliniame parke – Plateliuose.  Seminaras – prie Žiedelio ežero, refleksija – plaukiojimas laiveliu Platelių ežeru. Ne tik mokėmės, bet ir ragavome žemaičių patiekalų. Ne vienam atgimė vaikystės prisiminimai… Ir tai dar ne viskas… Mokytojo dieną vainikavo renginys Naujosios Akmenės kultūros rūmuose.  Netikėtas, įspūdingas direktorių sveikinimas mokytojams. Tai nepamirštama…

  Mokytoja Rasa Danilevičienė

Skip to content