MOKYMAI

Mokinių atostogos – palankus laikas profesiniam ir asmeniniam tobulėjimui. Balandžio 2 dieną mokyklos bendruomenė dalyvavo mokymuose „Empatija ir pykčio transformavimas“, kuriuos vedė lektorė, nesmurtinės komunikacijos praktikė, mediatorė Enrika Benevičienė. Anot lektorės, nesusikalbėti labai paprasta, tereikia, kad kitas žmogus išgirstų ir suprastų kitaip, nei aš turėjau omenyje.

Mokymų metu išgirdome patarimų, kaip nepapulti į keblias situacijas, kaip išsiaiškinti nesusikalbėjimo priežastis, kaip kurti ryšį ir santykį  su vaiku ir tarpusavyje. Lektorė suteikė ne tik teorinių žinių, bet ir mokė bendravimo meno: lavinome klausymosi įgūdžius, mokėmės teikti ir priimti grįžtamąjį ryšį. Geriau suprasti save ir kitus, treniruoti empatijos įgūdžius, padėjo praktikavimasis „Poreikių kortelėmis“.

Džiugu, kad mokymuose dalyvavo tėveliai. Atradome naujų būdų bendrauti, pažinti vienas kitą ir vaikų gerovės siekti sujungę savo jėgas.

Švietimo padalinio vadovė Lijana Kašėtienė