Menu Close

MENINIO SKAITYMO KONKURSAS

Kiekvieną pavasarį mūsų mokykla rengia Meninio skaitymo konkursą „Reikia mylėti žodžius“. Šiemet jis 20-asis ir skirtas mokyklos jubiliejiniams metams paminėti. Meninis skaitymas prasideda kiekvieno vaiko širdelėje. Tai pagarba žodžiui, gimtajai kalbai, nuoširdus ryšys su klausytoju. Kiekvieno dalyvio akyse spindėjo baimė ir ryžtas, jaudulys ir pasitikėjimas, susikaupimas ir laisvė. Pasidžiaugti savo vaikais atvyko daug tėvelių. O tarp pasirodymų muzikinius kūrinius dovanojo  Akmenės rajono meno mokyklos mokiniai ,jų mokytoja Daiva Palionienė ir mūsų mokyklos Dainavimo studijos vaikai, jų mokytoja Virginija Čepienė. Konkurso pabaigoje pramoginį šokį dovanojo sportinių šokių klubo „Tandem“ šokėjai, jų mokytojas Mantas Miškauskas. Kiekvieną konkurso dalyvį komisija įvertino, įteikė nominacijas ir saldžias dovanėles. Po konkurso logopedė susitiko su tėveliais, kurių vaikai lanko logopedines pratybas, jiems skaitė pranešimą, kalbėjosi apie vaikų kalbos ir komunikacijos problemas, pasidžiaugė jų pasiekimais. Šis renginys – ne tik konkursas, tai galimybė vaikams išreikšti save, įgyti drąsos ir pasitikėjimo savimi, galimybė mokytis sceninės kultūros.

Renginio organizatorės: Raminta Švažienė, Lidija Mašanauskienė, Rasa Danilevičienė

Skip to content