Gegužės 7 dieną, minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, mokykloje vyko tradicinis meninio skaitymo konkursas „Reikia mylėti žodžius“. Į sceną žengė vaikai, kurie gebėjo išmokti eilėraštį, kurie norėjo išreikšti save, parodyti savo drąsą ir pasitikėjimą savimi. Buvo jaudulio ir džiaugsmo, daug šypsenų ir padrąsinančių plojimų. Kiekvienas dalyvis džiaugėsi savo sėkme, o žiūrovai – savo vaikų, mokinių ir draugų pasirodymais.
Kol komisija plušo ir skaičiavo rezultatus, renginio dalyviai ir žiūrovai turėjo užduotį – dekoruoti gėlių ir drugelių trafaretus, juose gražiausiomis spalvomis išreikšti savo jausmus apie renginį. Iš jų sukūrėme dekoraciją ir papuošėme mokyklos fojė.
Visiems konkurso dalyviams įteikti diplomai, prizai ir saldžios dovanėlės.
Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie šio renginio, kurie myli ir brangina lietuvišką žodį.
Logopedė Raminta Švažienė, mokytojos Jūratė Mickuvienė ir Lidija Mašanauskienė

