Menu Close

LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS

Vasario mėnesį startuoja respublikinis projektas „Lietuvos mažųjų žaidynės“, kuriame pirmą kartą dalyvauja ir mūsų mokyklos mažieji mokiniai. Projektu siekiama didinti vaikų fizinį aktyvumą ir nuo mažens ugdyti įprotį sportuoti bei pozityvų požiūrį į aktyvią gyvenseną. Taip pat skatinti garbingo varžymosi idėją, bendravimą ir bendradarbiavimą tarp pedagogų, supažindinti vaikus su olimpinėmis vertybėmis. Vienas iš renginio etapų buvo mokomasis seminaras varžybų organizatoriams ir teisėjams. Seminaras vyko sausio 8d. Šiauliuose, kuriame dalyvavo pedagogės Jūratė Mickuvienė ir Lidija Mašanauskienė. Šiame etape vyko projekto organizavimo aptarimas ir praktinė dalis. Projektą organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).

Mokytoja Jūratė Mickuvienė

Skip to content