Menu Close

LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2020

Vasario 27 dieną mokykloje vyko projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2020“ I etapas. Žaidynes organizavo mūsų mokyklos koordinatorės mokytojos Jūratė Mickuvienė ir Lidija Mašanauskienė. Projektos tikslas – didinti vaikų fizinį aktyvumą ir nuo mažens ugdyti įprotį sportuoti. Taip pat skatinti garbingo varžymosi idėją, supažindinti vaikus su olimpinėmis vertybėmis. Festivalis prasidėjo nuotaikinga LTMŽ olimpine daina ir iškilminga dalyvių eisena. Žaidynėse dalyvavo 4 komandos: „Bitučių“, „Žiogelių“, „Voveriukų“, „Boružiukų“. Buvo rungtyniaujama 5 judriose estafetėse, kurių metu netrūko gerų emocijų, garbingos kovos, sportinio užsispyrimo. Visi dalyviai apdovanoti diplomais. Lietuvos mažųjų žaidynių organizatoriai – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).

Mokytoja Jūratė Mickuvienė

Skip to content