Menu Close

KŪRYBINĖS DIRBTUVĖLĖS „PASAKŲ PERSONAŽAI“

Kovo 30-osios rytą specialiųjų pradinių ir lavinamųjų klasių mokiniai susirinko į edukacinio projekto „Svečiuose pasaka“ atidarymą. Kūrybinėse dirbtuvėlėse vaikus pasitiko jų mylimi pasakų personažai: Kakė Makė, Varlė ir Paršelis. Kurdami siužetą, jie bendravo su vaikais, kalbėjo apie pamėgtas pasakų knygutes ir sukėlė vaikams daug šypsenų ir teigiamų emocijų. Dirbtuvėlėse iš anksto  vaikams buvo paruoštos užduotys: vieniems reikėjo spalvinti pasakos „Trys paršiukai“ personažus ir detales, o kiti pagal paruoštus pavyzdžius gamino lėlytes ant pirštų. Viso kūrybinio proceso metu personažai sukiojosi tarp vaikų ir padėjo jiems darbuotis. Pagamintomis pirštų lėlytėmis vaikai papuošė medinius delniukus, o iš pasakos „Trys paršiukai“ detalių sudėliojo aplikaciją. Vaikų pagamintos lėlytės ant pirštų papildys mokyklos teatrinių lėlių biblioteką.

Projekto organizatorės Lijana Kašėtienė, Aušra Donėlienė, Lidija Mašanauskienė

Skip to content