Menu Close

KASMETINĖ – TRADICINĖ SPORTO ŠVENTĖ „SPORTAS LINKSMAI“

 Baigiantis mokslo metams mokinius į stadioną sukviečia sporto šventė „Sportas linksmai“. Šie mokslo metai ne išimtis. Šventėje dalyvavo priešmokyklinio ugdymo, lavinamųjų ir socialinių įgūdžių (darbinio ugdymo) klasių mokiniai, mokytojai, mokytojų padėjėjos. Šventę pradėjo neformalaus ugdymo  būrelio „Vaikystės pasaulis“ mergaitės linksmu šokiu. Mokiniai varžėsi skirtingose amžiaus kategorijose: dvi vyresniųjų klasių komandos ir dvi pradinių klasių komandos. Suaugusieji taip pat neatsispyrė pagundai išbandyti kai kurias rungtis. Šventę vainikavo apdovanojimai. Kiekvienas dalyvis pagerbtas smulkiomis atminimo dovanėlėmis, kiekviena klasė – saldžiomis dovanomis. Išrinkta sportiškiausia metų klasė. Ja tapo jungtinė pradinė lavinamoji klasė. Mokytoja Bronė Kinčiuvienė. Šiai klasei įteikta pereinamoji taurė. Ačiū visiems prisidėjusiems prie šventės organizavimo. Ačiū  verslininkams Skaidrai ir Vidmantui Novogreckams. Jie šią tradicinę šventę remia jau keli metai.

Mokytoja Inga Aleksandravičienė

Skip to content