Menu Close

JUDRIOJI PERTRAUKŲ SAVAITĖ

Mokykloje praėjusi savaitė buvo judri ir aktyvi. Spalio 7-11 dienomis mokiniai turėjo galimybę dalyvauti judrioje pertraukoje. Pirmadienį mokiniai šokinėjo per virvutę, antradienį – išbandė rankos taiklumą baudų metimo rungtyje, trečiadienį buvo pakviesti varžytis tarpusavyje žaidžiant kvadratą, ketvirtadienį demonstravo savo gebėjimus greičio estafetėje. Paskutinis judriosios savaitės akcentas – bėgimas parke „Zubovo takais”. Bėgti buvo nelengva, tačiau gera nuotaika ir bendrumo jausmas kompensavo visus nepatogumus. Visiems dalyviams įteikti sveikuoliški prizai.  Mokinius kvietė ir judrias pertraukas organizavo fizinio ugdymo mokytoja Jūratė Mickuvienė, bendrosios praktikos slaugytoja Alvijana Masienė. Džiaugiamės ir didžiuojamės mokiniais, kurie aktyviai įsitraukė į įvairias veiklas.

                                                                                                                                Mokytoja Jūratė Mickuvienė

Skip to content