Menu Close

EDUKACINIS RENGINYS ,,MUZIKINĖ DĖŽUTĖ“

Nedrąsiais žingsneliais prieš aštuonerius metus prasidėjusi draugystė tarp mūsų mokyklos ir Šiaulių rajono Raudėnų mokyklos – daugiafunkcio centro kiekvienais metais tvirtėja.

Lapkričio 29 dieną mūsų mokyklos mokiniai, paruošti muzikos mokytojos Virginijos Čepienės, dalyvavo edukaciniame muzikiniame renginyje ,,Muzikinė dėžutė“ Raudėnuose. Renginyje muzikinius kūrinius atliko Kuršėnų meno, Kuršėnų Stasio Anglicko, Šiaulių rajono Bubių mokyklų mokiniai, Raudėnų mokyklos – daugiafunkcio centro ir Šiaulių lopšelio darželio ,,Puriena“ mažieji dainorėliai.

Čia vaikai ne tik dainavo, grojo, bet ir buvo supažindinti su muzikos instrumentais.

Renginio organizatorė, muzikos mokytoja metodininkė Vaiva Bružienė, pamokė visus dalyvius smagių improvizacijų su spalvotomis lėkštėmis ir pačių pagamintomis pliauškynėmis.

Linksmus žaidimus mokiniai aptarinėjo naujų draugų būryje, prie arbatos puodelio, o mes – pedagogės, pasidžiaugėme pavykusiu edukaciniu renginiu ir galimybe pritaikyti žaismingus kolegių ugdymo metodus savo veikloje.

Mokytoja Lijana Kašėtienė

Skip to content