Menu Close

EDUKACINĖ IŠVYKA Į MŪŠOS TYRELIO PAŽINTINĮ TAKĄ

„Laumės vaikai”. Tokiu pavadinimu paskelbtame konkurse dar pavasarį, prieš paskelbiant karantiną, sudalyvavo mokytoja Aušra ir jos ugdytiniai. Ir laimėjo! Pavasarį apsilankyti pas Laumę sutrukdė karantinas. Bet atėjus rudenėliui Laumė buvo aplankyta. Rugsėjo 30 d. apsilankėme Mūšos tyrelio pažintiniame take, kur mus pasitiko Laumė. Jos padedami, pasitelkę visus penkis pojūčius, tyrinėjome gamtą: ragavome uogas ir vandenį, uostėme medžių lapus, žoles, gėles, lietėme medžius, žvėrelių kailiukus, ragus, dantis, stebėjome ežero vandenį, siūbuojančias medžių viršūnes, skruzdėlių darbą skruzdėlyne, klausėmės miško garsų, paukščių balsų, lipome į apžvalgos bokštą. Išvyka buvo labai naudinga, suteikė žinių ir daug teigiamų emocijų. Nuoširdus ačiū Mūšos tyrelio Laumei.

Mokytoja Aušra Donėlienė

Skip to content