Menu Close

EDUKACINĖ IŠVYKA

Gegužės 11 d. specialiųjų klasių mokiniai vyko į Klaipėdoje įsikūrusį dinozaurų parką, į edukaciją „Kiaušinis, dinozauras ir višta – kas čia bendro?“. Visi kartu leidomės į kelionę laiku prieš milijonus metų. Edukacijos metu vaikai sužinojo apie evoliucijos kaitą, vištų protėvius – dinozaurus ir archeologinį paveldą. Užsiėmimo metu buvo pateiktos šešios dinozaurų savybės snaudžiančios vištų genuose, kaip mokslininkai teigia – vištos genome vis dar tebėra daug dinozauro DNR. Moksleiviai skaptavo kiaušinius, ieškojo dinozaurų embrionų. Darbas reikalavo kruopštumo, atsakomybės ir kūrybos. Po edukacijos vaikai galėjo išbandyti įvairias pramogas kaip: 5D kinas, veidrodžių labirintas, karuselės, apverstas namas ir kt. Džiugu, jog po „DINO“ parko galėjome išpildyti vaikų svajonę – pamatyti jūrą.

Mokytoja Alfreda Jacikevičienė

Skip to content