Menu Close

DRAUGYSTĖS SPORTO ŠVENTĖ

Saulėtą ir karštą birželio 7 dieną Akmenės gamtos ir kultūros parke aidėjo mokinių juokas, energija liejosi – vyko draugystės sporto šventė „Sportuok ir būk sveikas”. Į svečius atvyko 2 komandos iš Akmenės gimnazijos. Sportuodami ir būdami kartu, ne tik smagiai praleidome laiką, bet vaikai patyrė buvimo kartu, judėjimo drauge džiaugsmą ir sporto teikiamą naudą. Sportas neabejotinai skatina bendrystę ir teikia begalę gerų emocijų. Medaliais ir taurėmis apdovanoti buvo tie, kuriuos tądien išsirinko fortūna! Nuoširdžiai dėkoju kolegoms už pagalbą: Daivai Garbenienei, Ramintai Švažienei, Rimantui Jakaičiui. Šventė organizuota įgyvendinant Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą „Noriu augti sveikas ir fiziškai stiprus”.

Fizinio ugdymo mokytoja Jūratė Mickuvienė

Skip to content