Menu Close

DofE BANDOMASIS ŽYGIS

Gegužės 17-18 dienomis mokyklos mokiniai Miranda, Krenija, Gedas ir Paulius, dalyvaujantys DofE programoje, lydimi mokyklos direktorės Jūratės ir DofE žygių vadovės Aušros, vykdė bandomąjį žygį. Programoje mokykla dalyvauja pirmą kartą, o mokinių tikslas – įvykdžius visus programos keliamus reikalavimus, gauti bronzos ženklelius. Pirmasis žygis – bandomasis. Jo metu per dvi dienas su nakvyne gamtoje, įveikėme 24 kilometrus, siekdami savo išsikelto tikslo – stebėjome gamtą, tyrinėjome vabalus, vabzdžius, roplius. Mokėmės orientavimosi aplinkoje, išgyvenimo gamtoje, savarankiškumo ir komandinio darbo įgūdžių. Bendra veikla, tikslo siekimas, sutikti sunkumai ir smagiai praleistas laikas, užgrūdino mokinius, suartino juos. Namo grįžome tikrai pasikeitę – drąsesni, atsakingesni, labiau suaugę ir pasitikintys savimi.

Mokytoja Aušra Donėlienė

Skip to content