Menu Close

DĖLIONIŲ DĖLIOJIMO ČEMPIONATAS

  Kovo 21 dieną  Ia – II a  darbinio ugdymo klasės  grupelė  mokinių vyko į Joniškio „Saulės“ pagrindinę  mokyklą. Šios mokyklos Dienos užimtumo centre  vyko Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto 2019 m. žymaus intelekto sutrikimo dėlionių dėliojimo čempionatas  skirtas pasaulinei Dauno sindromo dienai paminėti.

Vienas iš šio renginio tikslų buvo skatinti žymios negalios asmenis aktyviai dalyvauti kūrybinėje veikloje, skatinti įdomų ir konstruktyvų bendravimą ir bendardarbiavimą.

Varžybose  mūsų mokyklos mokiniams puikiai sekėsi. Per 1 valandą sudėliojo 16 skirtingų dėlionių. Renginio metu  patyrė daug gerų emocijų, susirado naujų draugų, buvo įvertinti ir pagerbti – grįžo su medaliais.

Ačiū „Saulės“ pagrindinės mokyklos Dienos užimtumo centrui už gražų renginį.

Mokytoja Reda Kovieraitė

Skip to content