Menu Close

DĖLIONIŲ DĖLIOJIMO ČEMPIONATAS

„Žmonės su Dauno sindromu – tokie patys žmonės kaip ir kiti.  Dažniausiai tik draugiškesni, meilesni, geranoriškesni ir jautresni…“ Šią dieną mokykloje mūvėjome skirtingas kojines ir dalyvavome  Lietuvos Specialiosios olimpiados komiteto 2022m. žymaus intelekto sutrikimo  dėlionių dėliojimo čempionate kurį kasmet organizuoja Joniškio „Saulės“ pradinės mokyklos Dienos užimtumo centras.  Jame dalyvavo 15 komandų iš visos Lietuvos. Mūsų mokyklą atstovavo dvi komandos, bet prisijungė ir ikimokyklinio ugdymo, pradinės, lavinamosios ir socialinių įgūdžių klasių mokiniai. Čempionato dalyviai apdovanoti LSOK  medaliais, o  visos palaikymo komandos – naujais stalo žaidimais, saldumynais.

 Socialinė pedagogė Rasa Laurinavičienė ir mokytoja Inga Aleksandravičienė

Skip to content