Menu Close

ASMENS HIGIENOS UŽSIĖMIMAS

Spalio mėnesį 1-10 specialiųjų, I-II-III socialinių įgūdžių mokiniams vyko užsiėmimas „ASMENS HIGIENA – KIEKVIENĄ DIENĄ“. Šio užsiėmimo tikslas – ugdyti, lavinti mokiniams higienos įpročius, siekti, kad mokiniai žinotų, kas tai yra asmens higiena ir kodėl reikia jos laikytis.  Bendrosios praktikos slaugytoja pristatė skaidres ir asmens higienos priemones. Praktinio užsiėmimo metu moksleiviai su akvarele piešė mikrobus . Plaudami rankas ir stebėdami laikmatį, mokiniai sužinojo kiek sekundžių reikia plauti rankas, atliko ir kitas užduotis. Mokiniai išsiaiškino, kad švari oda padeda mums išlikti sveikais ir gražiais, bei tvarkingais. Mokiniams įteikti asmens higienos  prizai už aktyvų dalyvavimą.

Bendrosios praktikos slaugytoja Alvijana Masienė

Skip to content