Menu Close

„ŽINGSNIUOJAME SVEIKUOLIŠKU ŽINGSNIU“

Birželio 2 dieną grupelė mokinių, lydimi fizinio ugdymo mokytojos Jūratės Mickuvienės, slaugytojos Alvijanos Masienės ir padėjėjos Daivos Garbenienės, nusprendė išbandyti savo jėgas – pėsčiomis įveikti 18km atstumą (maršrutas Dabikinė – Padvarėliai – Dabikinė). Tai buvo mokinių ištvermės pasitikrinimas. Žygis pėsčiomis – tai puikus būdas turiningai praleisti laiką su draugais, sustiprinti bendravimą bei ugdyti savo valią. Išbandėme save, pajutome džiaugsmą bei malonų nuovargį pėsčiomis įveikus visą suplanuotą žygio maršrutą, pasiekus užsibrėžtą tikslą! Linkime visiems kasdien tokio žygio! Žygis organizuotas įgyvendinant Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą „Noriu augti sveikas ir fiziškai stiprus”.    

Mokytoja Jūratė Mickuvienė

Skip to content